Himalájsky čaj - Gopal (100g)

🆕 Himalájske čaje  » Detské čaje

Cena:5.70
✅ produkt skladom
  • Gopal  (100g)
    Gopal (100g)

 

 

 

  • Bazalka pravá​ pôsobí priaznivo na uvoľnenie dýchacích ciest
  • Škoricovník čínsky má pozitívny vplyv na respiračný systém
  • Ďumbier lekársky prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu

 

Kategórie: nachladnutie, nádcha, priedušky, imunitný systém

 

Zloženie:

bazalka pravá, škoricovník čínsky, ďumbier lekársky, kardamovník obecný, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, embilika lekárska, kurkumovník dlhý

Váha:

100 g sypaného čaju

Odporúčané dávkovanie:

2 - 3 šálky za deň

Príprava:

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie:

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

 

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Krajina pôvodu: Nepál