Hannasaki Prim®

Účinky čajov » Hannasaki Prim®

 

HANNASAKI - „Čaj atómového veku", „odbúrávač tukov“, "zázračný prostriedok pre krásu a zdravie", "najhodnotnejší a najzdravší čaj sveta", "cisársky čaj", "klenot medzi čajmi", …. Takýmito prívlastkami je označovaný pre nás Európanov celkom neznámi "červený čaj", jeho vskutku udivujúce vlastnosti potvrdili i výsledky výskumu japonských lekárov. Tento "kráľ všetkých čajov" ponúka všetko, čo si len môžeme pre svoje zdravie priať:

Je bohatý na minerály, odburáva tukové tkanivo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, prečisťuje krv a posilňuje imunitný systém, má protinádorové účinky, odstraňuje poruchy srdca, bolesti hlavy, poruchy potencie, posilňuje zrak, lieči kožné problémy, cukrovku, astma, krvný tlak, sennú nádchu a mnoho ďalších zdravotných problémov.

Názov HANNASAKI (v japončine "jarný kvet"), predstavuje vlastnosti ako život plný novej energie, sviežosti, zdravia, čistoty a krásy, čo všetko sú schopnosti účinkov tohto kráľovského čaju. Tí z vás, ktorí patríte medzi milovníkov populárneho zeleného čaju SAYONARA, budete mať porovnanie, pri ktorom zistíte, že celá rada uvedených vlastností je veľmi podobná alebo priamo zhodná s popisovaným kráľovským čajom HANNASAKI.
Niektoré účinky sú však mierne odlišné, čo je dané odrodou a zložením čaju. Meraním na zatiaľ najdokonalejšomdiagnostickom prístroji Prognos, ktorý bol vyvinutý pre potreby diagnostiky v kozmickom programe, bolo zistené, že oba čaje sa navzájom ideálne doplňujú. V súčasnej dobe je už dodávaný čaj HANNASAKI v novom prevedení - v prášku, čo spôsobuje kvalitnejšie a dokonalejšie vyluhovanie. Nová zmes obsahuje najviac i vysoko kvalitný zelený čaj, ktorý doplňuje pôvodný harmonizačný účinok doplňovaním prípadného deficitu bioenergie, a to je významná kvalitatívna zmena. Tiež sa zjednodušila príprava. Asi tretinu zarovnanej lyžičky zalejeme 3 dcl horúcej vody, zamiešame, necháme ustáť a pijeme ihneď, ako náhle je teplota vyhovujúca (zo 100 gramov čaju zhotovíme 400 hrnčekov nápoja!). Po vypití môžeme zaliať ešte raz. Čaj nesladíme, pretože by sme zničili jeho zásaditosť, čo je jedna z jeho najdôležitejších vlastností! Nie je tiež vhodné používať kovovú lyžičku, preto je priložená lyžička plastová. Pitie tohto čaju by malo nahradiť celodenný pitný režim. Väčšie dávky silnejšieho čaju sú vhodné pre začiatok chudnutia, prvým príznakom je častejšie vyprázdňovanie, čo je spôsobené silnejšou peristatikou čriev. Tento jav vítajme, lebo spôsobí rýchlejšie odstraňovanie toxických látok, ktoré sa inak ukladajú práve v tukových zásobách. Dosiahneme tak dvojitého efektu - prečistenie organizmu a odbúranie tukových vrstiev.

 

Keď vymenujeme dlhú radu účinkov tzv. červeného čaju Hannasaki, ktorý je tiež označovaný prívlastkami ako napr. čaj atómového veku, červené zlato, klenot medzi čajmi, najzdravší čaj sveta apod., vidíme, že sa nám ponúka liek na súčasné civilizačné choroby, ktorý prichádza v najvyšší čas. Tento v skutku "kráľ všetkých čajov" ponúka všetko, čo si len môžeme pre svoje zdravie priať: Je bohatý na minerály, odburáva tukové tkanivo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, prečisťuje krv a posilňuje imunitný systém, má protinádorové účinky, upravuje krvní tlak, odstraňuje poruchy srdca, bolesti hlavy, poruchy potencie, posilňuje zrak, lieči kožné problémy, cukrovku, astmu, bronchitidu, sennou nádchu, hemeroidy, poruchy menštruácie, nedostatok materského mlieka, potiaže v prechode a radu ďalších zdravotných problémov. Jeho veľká sila je ukrytá predovšetkým v schopnosti harmonizovať životné energie jin a jang, pretože tam, kde je harmónia, tam je najväčší účinok uzdravujúcej bioenergie.

 

Čaj HANNASAKI je však ako každý iný účinným nepriateľom zbytočného a škodlivého telesného tuku. Klinické testy, ktoré boli robené spoločne s vysokou lekárskou školou v Paríži, potvrdili vysokú účinnosť pri znižovaní nadváhy. Údaje zo štatistiky uvádzajú až neuveriteľné hodnoty. U niektorých zvlášť obéznych pacientov sa podarilo znížiť váhu až o 13 kg za mesiac, bežnejšia hodnota sa pohybovala okolo 6-7 kg. Čaj stimuluje slinné žľazy v ústach, čím podnecuje tvorbu slín a napomáha tak lepšiemu tráveniu, lebo aktivuje žalúdočné enzými štiepiace bielkoviny. Podporuje tiež peristaltiku čriev, tým vlastne urýchľuje metabolizmus, a to bez nepríjemného preháňania, ktoré doprevádzajú iné tzv. chudnúce čaje. Nezanedbateľný je tiež vysoký obsah prírodného selénu, ktorý telo ľahšie vstrebe, ako selén vyrobený umelo a na ktorý je v poslednej dobe sústredený veľký záujem vedcov a lekárov. Selén totiž patrí k tzv. antioxidantom, ktoré bránia vzniku agresívnych zlúčenín s kyslíkom - voľných radikálov, ktoré mimo iného zohrávajú významnú rolu pri vzniku častých chronických ochorení.

Čaj HANNASAKI má tiež najväčší obsah vzácne sa vyskytujúceho vitamínu E (obsahujú ho i iné druhy čajov, ovocie, zelenina, za studena lysované oleje, mandle, vlašské a lieskové orechy), ktorý je tiež silným antioxidantom. Vitamin E pôsobí proti poruchám prekrvenia, proti zápalom a mužskej neplodnosti.

 

Príprava čaju:

Asi tretinu alebo polovicu lyžičky, ktorá je priložená k baleniu, nasypeme do šálky a zalejeme horúcou, nie vriacou vodou. Voda by mala mať cca 80°C. Po vypití je možné usadeninu zaliať ešte raz. Vznikne čaj síce chuťovo jemnejší, ale vždy s obsahom hodnotných látok. Znamená to, že dodávané množstvo čaju vystačí na dvojité množstvo šálok