Afrodiziakum

Čaje podľa ochorenia » Afrodiziakum

 

Afrodiziaká poznali už primitívne kmene Indiánov, ktorí mali k sexualite nekomplikovaný a veľmi prirodzený vzťah. Povzbudzujúce rastliny im pomáhali zachovať si sexuálnu vitalitu až do vysokého veku. 

 

 

  • Romantika (zelený čaj) - tento zelený čaj obsahuje okrem iného aj MUIRA PUAMA – drevo potencie pochádzajúce z Južnej Ameriky. Muira Puama je vhodným afrodiziakom pre obe pohlavia. Podporuje potenciu, odstráňuje erotické zábrany, zvyšuje pocit rozkoše, pomáha liečiť neplodnosť a problémy nervového pôvodu.

 

 


  Amazonské bylinné čaje:

 

  • Catuaba - upokojuje činnosť ľudských orgánov a nervov, posilňuje potenciu, pôsobí ako afrodiziakum a má celkovo pozitívny vplyv na činnosť pohlavných orgánov. Z Brazílie tiež pochádza príslovie: "Pokiaľ muž počne dieťa do šesťdesiatich rokov, je to jeho zásluha. Pokiaľ sa stane otcom ešte po šesťdesiatke, môže za to catuaba."

 

  • Chuchuhuasa - je používaná ako afrodiziakum - obyvatelia Amazónie veria, že vyluhovaná kôra v alkohole je posilňujúcim afrodiziakom.

 

  • Maca - Je celosvetovo populárna pre svoj energetizujúci efekt, podporu plodnosti a odolnosti proti fyzickej námahe, podporu myslenia a koncentrácie, podporu sexuálnej aktivity u mužov a podporu regulácie menštruačného cyklu a nerovnováhy ženských orgánov. Je vhodná na zlepšenie pamäti a celkovej vitality.