Konopný čaj - Lahodné ovocie (50g)

🌲 Konopné čaje

Konopný čaj - Lahodné ovocie  (50g)
Konopný čaj - Lahodné ovocie (50g)
Cena:6.50
✅ produkt skladom

📦 EXPRES doručenie

 

 

 

Konopná zmes so sušeným ovocím - doplnok stravy.

 

Harmonizuje základné procesy v tele a má relaxačné účinky. Priaznivo pôsobí na srdce. Podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť.

 

Primiešané ovocné plody dodávajú zmesy nielen lahodnú chuť a krásnu vôňu, ale sú i skvelým antioxidantem.

 

Konopná zmes v kombinácii s ovocím má lahodnú nasládlu chuť a velmi príjemnu vôňu. Táto zmes je teda vhodná pre deti a tých, ktorí príliš neholdujú bylinným zmesiam a uprednostňujú radšej niečo sladkého a voňavého.

 

Nepôsobí omamne.

 

Zloženie: 50% konope siate (listy, vňať, semienka 10%) - certifikovaná odroda technického konope, 50% ovocná zmes Indiánske leto (10% ibišek sudánsky, 5% sušené plody arónie, 4% sušené plody čiernej rýbezle, 2% sušené plody višne, sušené jablko, šípky, kvet ruže, kvet nevädze, prírodné aróma).

 

Príprava a použitie: 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte 3dcl horúcej vody a nechajte 3-5 minút lúhovať. Nálev preceďte a vypite.

 

Doporučená denná dávka: 2 šálky zmesi cca 6dcl. Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

 

Obsah THC - Tetrahydrocannabinolu je vo výluhu z konopných zmesí pod hranicou detekcie, teda 0,0 % THC.

 

Obsahuje cenné kanabinoidy, převážně CBD - Kanabidiol. Medzi kanabinoidy sa radia nielen prírodné látky obsiahnuté v konope, ale aj tie, ktoré vyrába náš organizmus (endokanabinoidy). Tieto látky udržujú rovnováhu nášho metabolického systému.

Kananinoidný systém ovplyvňuje prakticky všetky funkcie nášho organizmu. Novorodenci dostávajú endokanbinoidy na začiatku kojenia od matiek v materskom mlieku, aby dostali chuť k jedlu a naučili sa jesť.

 

Hmotnosť: 50g